Szanowni Państwo

    W dobie dynamicznego rozwoju sektora usług bankowych, kiedy z trudem można sobie wyobrazić funkcjonowanie bez profesjonalnie działającego systemu informatycznego, nowoczesnego i nastawionego na sprawną obsługę klientów, banku, pragniemy przedstawić Państwu poniższą ofertę świadczenia usług serwisu, doradztwa informatycznego oraz sprzedaży oprogramowania.

    Składając niniejszą ofertę pragniemy zaprezentować Państwu zespół z bogatym doświadczeniem bankowym, znającym specyfikę i zasady funkcjonowania oraz możliwości systemu bankowego we wszystkich jego aspektach. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie na stanowiskach programistów i wdrożeniowców. Dzięki temu możemy Państwu zaprezentować unikalne, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i specyfiki, usługi konsultacyjne w pełnym zakresie oraz pomóc w rozwiązaniu Państwa problemów.

    W przypadku zainteresowania naszą ofertą z przyjemnością spotkamy się z Państwem celem przedstawienia możliwych wariantów i omówienia warunków współpracy oraz zaprezentowania oferowanych przez nas produktów.


Roman Młynarski